اخبار

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر و امام جمعه شهر ایرانشهر با صدور پیامی مشترک فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی را گرامی داشتند.

معاون استاندار  و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر و امام جمعه شهر ایرانشهر با صدور پیامی مشترک فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی را گرامی داشتند.

بدون شک کتاب می تواند بعنوان وسیله‌ای قابل اعتماد و کارآمد در بهبود بخشیدن فضای فرهنگی جامعه نقش موثری را ایفا کند. در اسلام نیز همواره نگاه ویژه ای به کتاب و کتابخوانی شده است و گواه این موضوع کتاب قرآن معجزه پیامبر اکرم (ص) است و در این کتاب مقدس هم اولین آیاتی که بر پیامبر (ص) نازل شده با امر به خواندن و کلماتی همچون کتاب، قلم، و علم توأم شده است.

ضمن تشکر از خدمات و تلاش های ارزنده متولیان عرصه کتاب و کتابخوانی شهرستان ایرانشهر که در سال گذشته در بیست و هفتمین دوره گرامیداشت کتاب،کتابخوانی و کتابداری موفق به کسب رتبه برتر در سطح کشور شد انتظار است با توجه به محدودیت‌های ناشی از مبارزه با شیوع بیماری کرونا، مجموعه کتابخانه‌ عمومی شهرستان، بازمان شناسی مناسب و سریع، فعالیت‌های خود را از عرصه‌ی عینی کتابخانه به فضای مجازی هدایت کند تا پیوند خود با مردم را حفظ نماید و بتواند با داروی کتاب در حفظ سلامت فکری و روحی مردم، گام‌های بلندی را بردارد.
اینجانبان ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از تمامی تلاشگران عرصه اندیشه و قلم  قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزونشان را خواستاریم.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید