اخبار

ظرفیتهای بالقوه معادن بزمان در ایجاد اشتغال استفاده می شود

ظرفیتهای بالقوه معادن بزمان در ایجاد اشتغال استفاده می شود
معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان ایرانشهر گفت: از ظرفیت های بالقوه معادن بخش بزمان برای توسعه منطقه و ایجاد اشتغال استفاده خواهد شد.

نبی بخش داوودیˈ در دیدار با علما، معتمدان و ریش سفیدان و فرهنگیان بخش بزمان افزود: بخش بزمان یکی از مناطق معدنی، صنعتی، گردشگری و کشاورزی سیستان و بلوچستان است بطوریکه با فعال سازی و بهره برداری مطلوب از این ظرفیتها زمینه توسعه منطقه و ایجاد اشتغال جوانان فراهم می شود.

وی با دعوت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش بزمان گفت: وجود معادن غنی، استعدادهای خدادادی و جاذبه های گردشگری از جمله چشمه آبگرم بزمان، کوه خضر، قبرستان اسپیدژ و دهها اثر طبیعی و تاریخی زمینه بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه است و دولت نیز حمایت های لازم را انجام می دهد.

فرماندار ویژه ایرانشهر وحدت و انسجام را حلال مشکلات برشمرد و گفت: دشمنان همواره به دنبال ایجاد اختلاف میان امت اسلامی هستند ما باید هوشیار باشیم و در مقابل توطئه های بیگانگان وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم و نگذاریم دشمنان به خواسته های شومشان برسند.

داوودی گفت: مردم بخش بزمان مردمی ولایی و همگام با نظام اسلامی هستند بطوریکه در صحنه های مختلف وفاداریشان را به نظام نشان داده اند.

دراین دیدار جمعی از علما و معتمدان خواستار ارتقا بخش بزمان به شهرستان، ارتقا امنیت، ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی برای اشتغال جوانان و اصلاح شبکه برق شدند.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید