اخبار

مردم مداری،بردباری و شکیبایی سرلوحه کار پزشکان و پرستاران باید باشد

مردم مداری،بردباری و شکیبایی سرلوحه کار پزشکان و پرستاران باید باشد
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در بازدید از بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) ایرانشهر به بررسی مشکلات ، عیادت از بیماران و دیدار با کادر بهداشتی و درمانی این بیمارستان پرداختند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت : رسیدگی بموقع به مشکلات و داشتن رفتاری شکیبا با بیماران در روحیه بیماران تاثیر دارد.

نبی بخش داوودی افزود : با توجه به مراجعات و انتظارات بخش عظیمی از مردم جنوب استان به مراکز بهداشتی و درمانی ایرانشهر تمام سعی خود را برای افتتاح هرچه سریعتر بیمارستان ۵۱۲ تخت خوابی این شهرستان خواهیم کرد.

داوودی ادامه داد : توسعه ضلع جنوبی بیمارستان خاتم الانبیا و افزایش ۵۰ تخت به این بخش تا حدودی قسمتی از مشکلات موجود را مرتفع ساخته است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر افزود : پرستاران و پزشکان باید  مردم مداری ، بردباری و شکیبایی در برخورد با مشکلات منطقه را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایرانشهر نیز گفت : اجرای بسته اول نظام سلامت که ترویج زایمان طبیعی یکی از مفاد این بسته می باشد به خوبی در بیمارستان های تحت پوشش این دانشکده اجرا گردیده است.

دکتر ایرج ضاربان افزود : پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت، ۱۷۱ مورد زایمان طبیعی رایگان در بیمارستان ایران ایرانشهر و بیمارستان ۲۲ بهمن نیکشهر انجام شده است.

وی با تقدیر و تشکر از وزیر بهداشت و درمان به دلیل حضور و بازدید از ایرانشهر اظهار داشت: وزیر محترم بهداشت پس از مشاهده مشکلات و دغدغه های مردم تحت تاثیر قرار گرفتند و امیدواریم به زودی مصوبات سفر ایشان و دولت تدبیر و امید اجرایی شود.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید