اخبار

طرح ملی تحول نظام سلامت موجب رضایتمندی مردم شده است

طرح ملی تحول نظام سلامت موجب رضایتمندی مردم شده است
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: بررسی ها نشان می دهد اجرای طرح ملی تحول نظام سلامت موجب رضایتمندی مردم شده است.

نبی بخش داودیˈ در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح سلامت در بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر ابراز داشت: افزایش خدمات بیمارستانها و در مقابل کاهش هزینه های درمان نشانگر توجه دولت تدبیر و امید به سلامت و رفاه مردم است.

وی افزود: در اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستانهای دولتی 90 درصد هزینه های درمان بیماران شهری و 95 درصد از هزینه های درمان بیماران روستایی رایگان است.

معاون استاندار گفت: اجرای طرح نظام سلامت در زندگی بسیاری از مردم بویژه آنهایی که در مناطق محروم زندگی می کنند و از هزینه های بالای بیمارستانها رنج می بردند، تاثیرگذاری خوبی دارد.

داودی همچنین با اشاره به برنامه افزایش تخت های بیمارستانی شهرستان ایرانشهر به 900 تخت گفت: در پی سفر ریاست محترم جمهوری به سیستان و بلوچستان، وزیر بهداشت و درمان قول تجهیز مراکز درمانی ایرانشهر را داد.

فرماندار ویژه ایرانشهر گفت: شهرستان ایرانشهر بعنوان مرکز درمانی جنوب سیستان و بلوچستان به مردم 6 شهرستان حومه نیز خدمات درمانی ارائه می دهد و تلاش خواهیم کرد با توسعه و تجهیز بیمارستان های منطقه خدمات مناسب تری ارائه شود.

داودی همچنین با تعدادی از بیماران بستری و ترخیص شده و همراهان آنها در بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر دیدار و گفتگو کرد و از چگونگی خدمات رسانی به بیماران کسب اطلاع کرد.

شهرستان ایرانشهر دارای 2 بیمارستان ایران و خاتم الانبیاء با 400 تخت بستری است.

۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید