اخبار

آزادسازی خرمشهر نماد همدلی و وحدت ملت ایران در مقابل دشمنان است

آزادسازی خرمشهر نماد همدلی و وحدت ملت ایران در مقابل دشمنان است
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: حمایت کشورهای خارجی از رژیم بعث عراق آزاد سازی خرمشهر را غیر ممکن کرده بود اما لطف خداوند، وحدت و همدلی ملت ایران در عملیات بیت المقدس آزادی این شهر را محقق کرد و امروز باید همه ما شکر گذار نعمت های الهی باشیم.

نبی بخش داوودی افزود: توکل به خدا و روحیه ایثار و شجاعت رمز آزاد سازی خرمشهر بود.

وی بیان کرد: آزاد سازی خرمشهر برگ افتخار آمیزی در تاریخ ایران است که موجب تغییر معادلات جنگ تحمیلی شد و جهان را به حیرت واداشت.

فرماندار ویژه ایرانشهر گفت: رزمندگان ایران اسلامی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب با آزاد سازی خرمشهر جهانیان را متحیر کردند.

داوودی با اشاره به اینکه اخلاص رزمندگان و ولایت پذیری آنان عامل پیروزی در جنگ بود، گفت: رزمندگان در جنگ فقط رضای خداوند را در نظر می گرفتند و با اخلاص در مقابل دشمن بعثی ایستادند و به پیروزی رسیدند.

همچنین به همین مناسبت مراسمی با حضور فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس در قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر برگزار شد و شماری از بسیجیان ایرانشهر با حضور در گلزار شهدا و عطر افشانی و قرائت فاتحه بار دیگر با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند

۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید