اخبار

دهیاران شهرستان ایرانشهر احکام پلیس افتخاری راهور محله دریافت کردند

دهیاران شهرستان ایرانشهر احکام پلیس افتخاری راهور محله دریافت کردند
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت : 50 نفر از دهیاران ایرانشهر برای نخستین بار در این شهرستان احکام پلیس افتخاری راهور محله دریافت کردند.

فرماندار ایرانشهر با تاکید بر همکاری بیشتر دهیاران با پلیس راهور برای ترویج فرهنگ خوب رانندگی کردن و کاهش تصادفات گفت: باید نقاط حادثه خیز شناسایی شود.

ˈنبی بخش داوودیˈ افزود: به منظور کاهش حوادث جاده ای باید فضای آگاه سازی و ترویج فرهنگ رانندگی در بخش ها و روستاها ایجاد شود.

وی با بیان اینکه امروز راهنمایی و رانندگی یکی از عناصر حیاتی در زندگی انسانهاست افزود: بهره گیری پلیس راهور ناجا و دهیاریها از توان و ظرفیتهای یکدیگر برای بهبود وضعیت ایمنی و انضباط عبور و مرور در مناطق روستایی و همکاری در آموزش های رانندگی، ارتقا سطح فرهنگ عمومی و رعایت مقررات می تواند نقش موثری در کاهش تصادفات داشته باشد.

سرهنگ محمد رضا کورسی نیز افزود: بزودی تمامی دهیاران شهرستانهای جنوب سیستان و بلوچستان احکام پلیس افتخاری راهور محله دریافت خواهند کرد.

وی با تاکید بر همکاری مستمر دهیاران به عنوان راهوران محله اظهار داشت: دهیاران در روستاها با فراگیری آموزش های قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی نقش بسیار موثری در کاهش تصادفات خواهند داشت.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دهیاران باید در راستای ارتقا فرهنگ ترافیک و کاهش تلفات جاده ای در مناطق روستایی با پلیس راهور همکاری بیشتری داشته باشند

۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید