اخبار

تامین آب آشامیدنی بهداشتی برای مردم وظیفه مسوولان است

تامین آب آشامیدنی بهداشتی برای مردم وظیفه مسوولان است
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: تامین آب آشامیدنی بهداشتی برای مردم وظیفه اجتماعی مسوولان است و چنانچه در این زمیننه کم کاری شود باید پاسخگوی مردم باشند.

ˈنبی بخش داودیˈ  در حاشیه بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب شهری ایرانشهر افزود: در ایرانشهر برای تامین آب آشامیدنی بهداشتی هیچ گونه محدودیتی نداریم زیرا این شهر از ذخایر آبی بسیار خوبی برخوردار است.

وی اضافه کرد: مشکل اصلی در توزیع آب است بطوریکه فرسوده بودن شبکه توزیع آب موجب هدر رفتن مقدار زیادی از آب شرب تولیدی شده است و مردم در برخی نقاط شهر با افت فشار آب رو به رو هستند.

وی با تاکید بر تسریع در مجهز کردن منطقه سرکهوران به 10 حلقه چاه و وارد کردن آنها در شبکه توزیع آب گفت: با توجه به افزایش جمعیت شهری و حومه انتظار می رود این 10حلقه چاه هر چه سریعتر وارد مدار شود.

وی همچنین گفت: ایرانشهر یکی از کلان شهرهای سیستان و بلوچستان است که بیش از یکصد هزار نفر در آن سکونت دارند اما این شهرستان از شبکه فاضلاب مناسب محروم است.

داودی گفت: مسوولان دست اندرکار مدعی هستند که طرح فاضلاب در ایرانشهر اجرا می شود اما هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است انتظار می رود به قول داده شده عمل کنند.

فرماندار ویژه ایرانشهر از عدم استقلال شرکت آب و فاضلاب ایرانشهر انتقاد کرد و گفت: استقلال شرکت آب و فاضلاب شهری ایرانشهر از مصوبات سال 88 است اما هنوز اجرایی نشده است.
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید