اخبار

فرماندار ایرانشهر از تاخیر در اجرای طرح آبرسانی به بمپور انتقاد کرد

فرماندار ایرانشهر از تاخیر در اجرای طرح آبرسانی به بمپور انتقاد کرد
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر از تاخیر در اجرای پروژه آبرسانی به روستاهای شهر بمپور در جنوب استان سیستان و بلوچستان انتقاد کرد.

نبی بخش داوودیˈ هنگام سرکشی از مجتمع آبرسانی روستاهای بمپور افزود: متاسفانه با گذشت 13 سال از آغاز عملیات این پروژه 60 درصد کار انجام شده است که کارنامه قابل قبولی نیست.

وی گفت: پروژه مجتمع آبرسانی به 40 روستای شرق و غرب بمپور با اختصاص 100 میلیارد ریال در سال 82 آغاز شد که اگر این اعتبار به موقع پرداخت می شد ما شاهد این همه تاخیر و در نتیجه افزایش هزینه های طرح نبودیم.

وی گفت: کافی نبودن اعتبار اختصاص یافته برای اجرای طرح پروژه آبرسانی روستاهای بمپور در هر سال موجب طولانی شدن تکمیل این پروژه و در نتیجه افزایش هزینه ها شده است.

داوودی گفت: آخرین تخصیص اعتباری این پروژه 10 میلیارد ریال است که جوابگوی حجم کار در دست انجام نیست، تاکنون افزون بر 250 میلیارد ریال برای اجرای طرح هزینه شده که برای تکمیل آن دست کم به همین میزان اعتبار نیاز داریم.

فرماندار ویژه ایرانشهر گفت: در نتیجه کندی کار این طرح و شاید آن چه که بتوان آن را کم توجهی نامید، اکنون مردم روستاهای شرق و غرب بمپور از آب شرب بهداشتی برخوردار نیستند.

طرح آبرسانی به 40 روستای شرق و غرب بمپور از الله آباد نایگون بخش مرکزی تا جعفر آباد بمپور با 114 کیلومتر طول خط و 450 کیلومتر شبکه توزیع در سال 82 آغاز شد.

در زمان حاضر طول خط این مجتمع 80 درصد و شبکه توزیع آن 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در مجموع 60 درصد را شامل می شود.

۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید