اخبار

یکصد سارق در ایرانشهر دستگیر شدند

یکصد سارق در ایرانشهر دستگیر شدند
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: نیروهای انتظامی این شهرستان در عملیاتی گسترده و همکاری خوب مردم بیش از یکصد سارق را در چند روز گذشته شناسایی و دستگیر کردند.

ˈنبی بخش داوودیˈ افزود: شورای تامین بر دستگیری سارقان و برخورد جدی با مخلان امنیت تاکید دارد.

وی اظهار داشت: برخورد با سارقان از خواسته های بسیار مهم مردم در دیدارها و نشست های مختلف بود که خوشبختانه با تلاش ماموران انتظامی در چند روز گذشته موفقیت های خوبی در این زمینه بدست آمد.

فرماندار ویژه ایرانشهر امنیت را زمینه ساز توسعه و عمران دانست از عموم مردم خواست برای شناسایی سارقان و مخلان امنیت با مسوولان و نیروهای امنیتی و انتظامی همکاری کنند.

داوودی افزود: اگر مردم احساس نا امنی کنند هیچ کس حاضر به سرمایه گذاری در منطقه نخواهد بود.

وی با تقدیر از همکاری خوب علما و معتمدان طوایف در شناسایی و دستگیری افراد شرور تصریح کرد: درهای رافت و مهربانی نظام جمهوری اسلامی و ملت همیشه در صحنه گشوده است و کسانی که به هر نحوی تحت تاثیر بدخواهان نظام و ملت قرار گرفته اند در صورت ندامت از اعمال گذشته با معرفی خود به دستگاههای امنیتی و انتظامی از این رافت اسلامی برخوردار شده و به آغوش گرم خانواده بازگردند.

فرماندار ویژه ایرانشهر از علما، بزرگان، ریش سفیدان و معتمدان طوایف خواست در ایجاد صلح و آشتی میان طوایفی که دچار اختلاف شده اند، تلاش کنند
۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید