اخبار

امنیت زیر ساخت سرمایه گذاری عمران، آبادانی و اشتغال است

امنیت زیر ساخت سرمایه گذاری عمران، آبادانی و اشتغال است
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: امنیت زیر ساخت سرمایه گذاری، عمران، آبادانی و اشتغال است.

نبی بخش داوودیˈ در نشست هم اندیشی معتمدان و سران طوایف این شهرستان افزود: اگر در جامعه ای امنیت نباشد زمینه رشد اجتماعی، اقتصادی و سرمایه گذاری نیز در آن وجود نخواهد داشت.

وی گفت: مردم نباید به دنبال مرز بندی بومی و غیر بومی، طایفه و قبیله باشند بلکه با وحدت و اتحاد توسعه منطقه را دنبال کنند.

وی به نقش معتمدان و سران طوایف و علما به هدایت و راهنمایی مردم اشاره کرد و گفت: شما بزرگان با نفوذ اجتماعی که دارید می توانید برای تشویق سرمایه داران و سرمایه گذاری در این شهرستان و به دنبال آن ایجاد شغل برای جوانان منطقه تلاش کنید.

فرماندار ویژه ایرانشهر اضافه کرد: ایرانشهر با داشتن ظرفیتهای خوبی که در بخش های مختلف بویژه کشاورزی و معادن دارد قابلیت تبدیل شدن به قطب اقتصادی در سیستان و بلوچستان را دارد.

وی بیان اینکه معتمدان، سران طوایف و علما بازوی توانمند دولت در اجرای طرحها و برنامه های پیشرفت کشور هستند، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از احکام الهی و سیره رسول خدا(ص) است و رافت آن شامل همگان می شود بطوریکه اگر افرادی فریب خورده و یا سلاح به دست گرفته و مشکلاتی بوجود آورده اند می توانند با میانجیگری بزرگان طوایف و علما سلاح خودشان را تحویل داده و از رافت اسلامی برخوردار شوند.

وی افزود: مردم خود از ظرفیتهای موجود در منطقه برای توسعه و عمران منطقه استفاده کنند.

دراین نشست معتمدان آمادگی خود را برای توسعه و عمران شهرستان اعلام کردند
۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید