اخبار

افرادی که سلاح غیر مجاز خود را تحویل دهند از رأفت اسلامی بهره مند می‌شود

افرادی که سلاح غیر مجاز خود را تحویل دهند از رأفت اسلامی بهره مند می‌شود

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر : افرادی که سلاح غیر مجاز خود را تحویل دهند با همکاری دستگاه قضایی و شورای تامین این شهرستان از رأفت اسلامی بهره مند می شوند.

دکتر ابوذر کوثری افزود: یکی از مهمترین خواسته مردم ایرانشهر برخورد با افراد شرور و سارقان مسلح است که با همکاری دستگاه قضایی و تلاش نیروهای امنیتی در سه ماهه اخیر مقادیر زیادی سلاح غیر مجاز از سطح شهرستان جمع آوری و افراد سابقه دار دستگیر شدند.
وی با تاکید بر همکاری علما، معتمدین، سران طوایف و نخبگان در جهت ارتقاء امنیت در شهرستان اظهار داشت: سه مؤلفه اقتدار، امنیت و آرامش برای برقراری امنیت پایدار در منطقه حائز اهمیت است.

فرماندار ایرانشهر گفت: اصل مردمداری و ارتباط با مردم و استفاده از ظرفیت و مشارکت های مردمی رمز موفقیت نیروی های امنیتی در برقراری امنیت و آرامش شهروندان خواهد بود.

رئیس شورای تامین ایرانشهر تصریح کرد احساس امنیت، فرآیندی روانی- اجتماعی است  که صرفاً بر افراد تحمیل نمی‌شود بلکه اکثر افراد جامعه بر اساس نیازها، علائق، خواسته‌ها و توانمندی‌های شخصیتی و روانی خود در ایجاد و از بین بردن آن نقش اساسی دارند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای تامین و علما، معتمدین و سران طوایف ایرانشهر گفت: در سه ماهه اخیربا تلاش همه عزیزان شورای تامین و مردم بر اساس آمار  شاهد کاهش نامنی های خرد در سطح شهرستان ایرانشهر بودیم.
کوثری بیان کرد: عزم شورای تامین اقدامات نرم در جهت هدایت افراد شرور و سابقه دار است تا با تحویل سلاح خود از رأفت اسلامی بهره مند شوند و به آغوش گرم خانواده و جامعه برگردند که در این راستا علما و معتمدین نقش مهمی دارند.
وی افزود: دولت با افرادی که آسایش و آرامش مردم را سلب کنند طبق قانون با آنان برخورد می کند.

وی افزود اقدام های اخیر برخورد با مخلان امنیت مورد استقبال زیاد شهروندان ایرانشهری قرار گرفته و در پیامهای زیادی از اعضای شورای تامین و نیروهای انتظامی و امنیتی در برخورد با افراد شرور و سارقان مسلح تقدیر و تشکر کردند.

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید