اخبار

سالانه بیش از هفت هزار تن گوشت مرغ در ایرانشهر تولید می شود

سالانه بیش از هفت هزار تن گوشت مرغ در ایرانشهر تولید می شود
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان گفت: شهرستانی که در آن سالانه بیش از هفت هزار تن گوشت مرغ تولید می شود نباید مردم آن دغدغه ای برای تامین گوشت مرغ داشته باشند.
ابوذر کوثری افزود: نباید در توزیع مرغ انحصاری وجود داشته باشد باید تولید و عرضه بدون واسطه گری صورت گیرد تا مردم برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز خود مشکلی نداشته باشند.
وی اظهارداشت: مرغداری‌ها ی ایرانشهر از این پس باید ۴٠ درصد از مرغ تولیدی خود را تحویل کشتارگاه طیور این شهرستان دهند تا ضمن فعالیت کشتارگاه شاهد عرضه مرغ کشتار روز و بهداشتی در سطح شهرستان باشیم.

فرماندار ایرانشهر از وضعیت میدان میوه و تره بار این شهرستان هم انتقاد کرد و گفت: متاسفانه اتباع بیگانه در عرضه میوه و تره بار ایرانشهر ورود کرده اند واین امر موجب نابسامانی بازار میوه و تره بار شهرستان و گرانی قیمت و گلمندی مردم شده است.

کوثری تصریح کرد: خوشبختانه با فعالیت خوبی که بین سازمان های مختلف از جمله سازمان تعزیرات، اداره صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه های صنفی صورت گرفته تا حدود زیادی جلوی دلالان و واسطه گران گرفته شده است.
وی بیان کرد: زنجیره تولید تا توزیع مرغ و عرضه میوه و تره بار با وجود واسطه ها با مشکلات زیادی مواجه است که باید تلاش کنیم با نظارت بیشتر فرایند نظام توزیع ما هرچه سریعتر به طور دائمی اصلاح شود.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید