اخبار

افزایش نظارت و کنترل بازار مانع بالا رفتن قیمت ها در شهرستان خواهد شد

افزایش نظارت و کنترل بازار مانع بالا رفتن قیمت ها در شهرستان خواهد شد

 

حجت الاسلام والمسلمین سید شجاع الدین ابطحی ضمن تبریک هفته بسیج به بسیجیان، لشکریان مخلص خدا و شاگردان مدرسه عشق به لقاء الله بیان کرد: برکات بسیج برای انقلاب اسلامی ایران چه در داخل مرزهاو خارج از آن فوق تصور است این عظمت کار امام (ره) که در سال 58 شکوفا شد کاملا مشهود است. بعد از 40سال درخت تناور شاخسار تقریبا همه جای جهان اسلام رسیده و استکبار جهانی را زمین گیر کرده است.
وی با اشاره به ایجاد جریانات و آشوب های اخیر در کشور افزود: این مسائل پیش آمده باید قابل بررسی باشند و تحلیل شوند زیرا می توان گفت باعث غافلگیری مردم و هوشیاری دشمن شده است.
وی تصریح کرد: خسارات وارد شده کاملا توسط آشوبگران و اغتشاشگران برنامه ریزی شده بود.
ابطحی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در مورد اسیب وارد نشدن به مردم عنوان کرد: در این منطقه محرومیت کمتر نیست اما صبر، متانت و نجابت مردم باعث شد عمل خلاف حکومت و نظام اسلامی وجود نداشته باشد.
امام جمعه اهل تشیع گفت: یکی از اهداف مهم دشمن بر هم زدن امنیت در ایران است که نهادهای امنیتی به توطئه توجه و با استناد کامل حضور پیدا کردند.
وی در پایان از مسئولین شهرستان ایرانشهر خواست با حداکثر توان خود، نظارت ها را خصوصا در توزیع گاز افزایش دهند تا افراد سودجو گرانفروشی را کنار بگذارند و به دنبال ناراضی بودن مردم نباشند.
ابوذر کوثری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر  ضمن تبریک هفته بسیج باتوجه به تصویب افزایش نرخ بنزین که توسط دولتمردان انجام شده افزود: اگر چه سیستان و بلوچستان دارای مردم نجیبی است و مسئله گرانی بنزین تاثیرات زیادی در بدنه شهری و روستایی در پی داشته، ما مسئولین و کارگزاران دولت در این استان گلایه ها و معضلات را به گوش مقامات بالاتر خواهیم رساند و در رفع مشکلات تا حد توان همت و تلاش می کنیم.
وی از کارگروه های تشکیل شده در سطح شهرستان در زمینه های مختلف خواست تا موضوعات مربوطه را بررسی و بازنگری کنند و بازخورد ان را به مرکز استان ارائه دهند.
فرماندار ایرانشهر افزود: گلایه های مردم درونی است و مسئولین باید با آنان رابطه و تعامل داشته باشند و درک کنند.
وی با اشاره به مسائلی که در کشور پیش آمده تصریح کرد: باید این شرایط را فرصت بدانیم. حمل و نقل درون و برون شهری را ساماندهی و نظم داد تا برای مردم هم قابل لمس باشد و برای مدیران نظام هم یک سرمایه اجتماعی به شمار می رود.
کوثری اذعان کرد: تمامی کار گروه های ایجاد شده در سطح شهرستان باید در تمامی جلسات فرمانداری شرکت و حضور فعال داشته باشند و نظارت ها دو چندان شود.
🔸وی در پایان از ایجاد ایستگاه حمل و نقل مرکزی مقابل قلعه ناصری خبر داد و اضافه کرد: اتوبوس ها در 5 مسیر داخل و 9 مسیر خارج شهر ساماندهی شده است.

۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید